Aktuali informacija DUK
Aktuali informacija DUK

Pirmoji ir vienintelė Lietuvoje savitarnos svetainė bei mobilioji aplikacija „eBŪSTAS“ – tai patogus ir saugus būdas valdyti savo namus išmaniai. Naudokitės jos privalumais ir pamirškite visus namo priežiūros rūpesčius:Gedimų registravimas vos keliais mygtukų paspaudimais. Bet kuriuo išmaniuoju įrenginių nufotografavę pastebėtą gedimą atsiųskite mums ir mes pasirūpinsime, kad jis būtų operatyviai pašalintas. Jums nereikia niekur skambinti ar važiuoti, todėl tai taupo Jūsų laiką ir pinigus.

Viskas vienoje vietoje. „eBŪSTAS“ platformoje rasite visą aktualią informaciją apie savo namą. Atlikti ir planuojami atlikti darbai, svarbūs pranešimai, metinės ataskaitos ir ūkiniai-finansiniai planai, namo techninė specifikacija, sąskaitų archyvas – viską rasite savitarnoje arba mobiliojoje aplikacijoje.

Balsavimai ir apklausos. Pamirškite popierinius biuletenius ir triukšmingus kaimynų susirinkimus sprendžiant būsto priežiūros klausimus. Nuo šiol balsuoti ar dalyvauti apklausose galite neišeidami iš namų ar būdami bet kuriame pasaulio krašte, kur veikia internetas. Spręskite savo daugiabučio priežiūros klausimus saugiai ir patogiai bei išsakykite savo nuomonę vos kelių mygtukų paspaudimu.

Sąskaitų apmokėjimas. Nevarkite eilėse prie mokėjimų terminalų ir neklaidžiokite elektroninės bankininkystės labirintuose. Sąskaitas už suteiktas būsto priežiūros paslaugas saugiai, patogiai ir NEMOKAMAI apmokėkite „eBŪSTAS“ platformoje. Esant poreikiui visada galite matyti sąskaitų archyvą. Jų nereikia spausdinti ant popieriaus, todėl tai yra puikus būdas prisidėti prie gamtos išsaugojimo.

Specialūs pasiūlymai. Gaukite tik jums skirtus paslaugų teikėjų pasiūlymus bei naudokitės partnerių nuolaidomis.