Aktuali informacija DUK
Aktuali informacija DUK

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip prisijungti?
Kaip prisijungti?
Išskleisti | Suskleisti
Jeigu negalite prisijungti prie ebustas.lt (jungiatės su mokėtoju kodu)

1. Jeigu neatsimenate savo prisijungimo vardo ir slaptažodžio, o prieš tai naršyklė saugojo jūsų duomenis (arba užtekdavo paspausti mygtuką „prisijungti“), juos galite rasti savo naršyklėje. Jūs galite prieiti prie naujausios informacijos apie tai, kaip surasti išsaugotą informaciją naršyklėse pačių paslaugų teikėjų svetainėse, pavyzdžiui, „Chrome“, „Firefox“, „Internet Explorer“.

2. Jeigu atsimenate savo prisijungimo vardą, bet neatsimenate slaptažodžio, siūlome  slaptažodį atnaujinti. Spauskite mygtuką „Atnaujinti slaptažodį“ ir nauja prisijungimo nuoroda bus atsiųstą į Jūsų savitarnoje nurodytą elektroninį paštą. Toliau sekite laiške nurodytą instrukciją.

3. Jeigu atsimenate savo mokėtojo kodą (jį galite rasti savo popierinėje sąskaitoje), bet neatsimenate slaptažodžio, paskambinkite į Klientų aptarnavimo centrą tel. 8 700 55 966, nurodykite savo mokėtojo kodą ir Jums bus sukurtas laikinas slaptažodis, kuriuo galėsite prisijungti prie savitarnos. Prisijungę iš karto jį pasikeiskite.

Jeigu negalite prisijungti prie ebustas.lt (jungiatės su el. paštu ir turite kelis mokėtojo kodus)

1. Jeigu atsimenate savo el. paštą, bet neatsimenate slaptažodžio, siūlome atnaujinti savo slaptažodį. Spauskite mygtuką „Atnaujinti slaptažodį“ ir nauja prisijungimo nuoroda bus atsiųsta į Jūsų savitarnoje nurodytą elektroninį paštą. Toliau sekite laiške nurodytą instrukciją.

2. Jeigu prisimenate el. paštą ir slaptažodį bei galite prisijungti bent prie vieno iš savo objektų savitarnos, siūlome toje pačioje paskyroje (negalioja „eBŪSTAS“ mobiliosios programėlės vartotojams) pridėti ir kitus savo objektus, kad užtektų prisiminti tik vieną prisijungimo vardą ir slaptažodį. Pridėti papildomą objektą galite spustelėję namo piktogramąsavitarnos puslapio lange ir suvedę reikalingus duomenis.

3. Prisijungimui naudokite ne elektroninį paštą, o mokėtojo kodą (jį rasite popierinėje sąskaitoje).

Slaptažodžio priminimas

Pasinaudokite priminimo funkcija „Pamiršote slaptažodį” tituliniame puslapyje bei įveskite savo el. pašto adresą. Nurodytu el. paštu gausite prisijungimo nuorodą. Toliau sekite laiške nurodytą instrukciją.Atnaujinant slaptažodį rašoma „Slaptažodžio atnaujinimo nuoroda neegzistuoja”

1. Ištrinkite visus gautus laiškus su slaptažodžio priminimu.

2. Atsisiųskite naują laišką su slaptažodžio priminimu.

Jeigu vis tiek nepavyksta prisijungti, susisiekite su Klientų centru tel. 8 700 55 966, el. paštu [email protected] arba kreipkitės į konsultantą dešiniame kampe esančioje klientų centro užklausos formoje (live chat).

Nepavyksta prisijungti

Jeigu negalite prisijungti prie ebustas.lt (jungiatės su mokėtoju kodu)

1. Jeigu neatsimenate savo prisijungimo vardo ir slaptažodžio, o prieš tai naršyklė saugojo Jūsų duomenis (arba užtekdavo paspausti mygtuką „prisijungti“), juos galite rasti savo naršyklėje. Jūs galite prieiti prie naujausios informacijos apie tai, kaip surasti išsaugotą informaciją naršyklėse pačių paslaugų teikėjų svetainėse, pavyzdžiui, „Chrome“, „Firefox“, „Internet Explorer“.

2. Jeigu atsimenate Mokėtojo kodą, bet neatsimenate slaptažodžio, siūlome atnaujinti slaptažodį. Spauskite mygtuką „Pamiršote slaptažodį“ ir nauja prisijungimo nuoroda bus atsiųstą į Jūsų nurodytą elektroninį paštą. Toliau sekite laiške nurodytą instrukciją.

Jeigu negalite prisijungti prie ebustas.lt (jungiatės su el. paštu ir turite kelis mokėtojo kodus):

1. Jeigu atsimenate savo el. paštą, bet neatsimenate slaptažodžio, siūlome atnaujinti savo slaptažodį. Spauskite mygtuką „Pamiršau slaptažodį“ ir nauja prisijungimo nuoroda bus atsiųsta į savitarnoje nurodytą Jūsų elektroninį paštą. Toliau sekite laiške nurodytą instrukciją.

2. Jeigu prisimenate el. paštą ir slaptažodį bei galite prisijungti bent prie vieno iš savo objektų savitarnos, siūlome toje pačioje paskyroje (negalioja „eBŪSTAS“ mobiliosios programėlės vartotojams) pridėti ir kitus savo objektus, kad užtektų prisiminti tik vieną prisijungimo vardą ir slaptažodį. Pridėti papildomą objektą galite spustelėję namo piktogramą savitarnos puslapio lange ir suvedę reikalingus duomenis.

3. Prisijungimui naudokite ne el. paštą, o mokėtojo kodą (jį rasite popierinėje sąskaitoje).

Prisijungiant pirmą kartą

Jungiantis pirmą kartą nurodykite Mokėtojo kodą bei pirminį slaptažodį, kurie yra nurodyti Jūsų popierinėje sąskaitoje. Prisijungus pirmą kartą, rekomenduojame slaptažodį pasikeisti. Po jo pakeitimo, slaptažodis sąskaitose nebebus atvaizduojamas. 

 

Į viršų