Aktuali informacija DUK
Atsijungti
Meniu
DEMO_Prospektas pr.* 1-2, Vilnius
Keisti / pridėti butą
Mano duomenys
Naujienos
Naujienos
Archyvas
DEMO_Prospektas pr.* 1-2, Vilnius
Keisti / pridėti butą
Mano duomenys
Naujienos
Naujienos
Archyvas
Aktuali informacija DUK
Atsijungti

Gegužės 29-ąją – KAIMYNŲ diena!

Po dviejų mėnesių šypsenų, juoko ir palaikymo žvilgsnių per atstumą – atėjo laikas pripažinti – Kaimyne, aš tavęs pasiilgau!

Nufilmuokite trumpą video, arba padarykite nuotrauką, kurioje originaliai, nuotoliniu būdu sveikinate savo kaimyną ir taip parodote, jog jo pasiilgote. Kelkite šį sveikinimą į savo socialinius tinklus ir žymėkite jį kodiniu prisipažinimu – #AšTavęsPasiilgau. Vienas burtų keliu birželio 1-ą dieną išrinktas laimingasis, savo socialiniame tinkle pasidalinęs sveikinimu, pažymėtu #AšTavęsPasiilgau sau ir savo kaimynui laimės po nešiojamą šaldytuvą pilną ledų.

Kaimyne, aš tavęs pasiilgau!

Žaidimo taisyklės:


1. Žaidimo organizatorius: UAB „Mano BŪSTAS“ .

2. Žaidimas vyksta: 2020 m. gegužės 22 d. – 2020 m. gegužės 31 d.

3. Konkurso nugalėtojas renkamas 2020 m. birželio 1 d., 12 val. ir paskelbiamas „Mano BŪSTAS“ socialinio tinklo Facebook puslapyje.

4. Žaidimo prizai: 2 nešiojami šaldytuvai pilni ledų.

5. Konkurse dalyvauja asmenys, savo socialiniame tinkle pasidalinę sveikinimu kaimynui (nuotraukos ar video formatu), pažymėtu #AšTavęsPasiilgau. Įrašas socialiniame tinkle matomas viešai („Public“).

6. Pasibaigus žaidimui, iš visų per visą laikotarpį užsiregistravusių dalyvauti Žaidime dalyvių, atsitiktinės atrankos būdu atrenkamas 1 laimėtojas, kuriam, pagal jo nurodytą adresą, bus pristatyti du nešiojami šaldytuvai pilni ledų.

7. Su laimėtoju bus susisiekta asmeniškai, socialinėje paskyroje, kurioje žaidėjas pasidalino sveikinimu kaimynui (video ar nuotrauka). Kiekvienas asmuo, nusprendęs dalyvauti žaidime, sutinka, kad, jam laimėjus, organizatoriai su juo susisiektų per jo asmeninę socialinio tinklo paskyrą.

8. Pastebėjus sukčiavimo atvejus, UAB „Mano BŪSTAS“ pasilieka teisę be atskiro įspėjimo išbraukti dalyvį iš žaidimo dalyvių sąrašo.

9. Konkurse negali dalyvauti UAB „Mano BŪSTAS“ darbuotojai bei jų šeimos nariai.

10. Konkurse dalyvauja tik vienas socialiniame tinkle pasidalintas asmens sveikinimas.

11. Prizai į pinigus nėra keičiami.